CELEBRITIES

Zaczęło się. Cały świat pisze o Idze Świątek. “Totalny upadek”

Published

on

Już sama porażka Igi Świątek z Julią Putincewą byłaby dużą niespodzianką – nawet biorąc pod uwagę, że polska tenisistka nie gra najlepiej na trawie. Jednak przegrana 1:6 i 2:6 w dwóch kolejnych setach? To już ogromna sensacja. Reprezentantka Kazachstanu nie miała litości. Po bardzo mocnym początku trzeciego seta stało się jasne, że zwycięży. Postawą Igi Świątek zszokowane są media z całego świata.

Początek meczu nie zwiastował takiej katastrofy. Iga Świątek zaczęła naprawdę dobrze i szybko wygrała pierwszego gema. Putincewa następnie się przebudziła, ale ostatecznie przegrała w pierwszym secie 3:6.

Sensacyjna porażka Świątek na Wimbledonie. Deklasacja. Świat jest w szoku
Potem doszło do katastrofy. Iga Świątek przegrywała gema za gemem i nie umiała nawiązać równorzędnej walki z reprezentantką Kazachstanu. Drugiego seta przegrała aż 1:6. Putincewa znalazła się w transie, a polska tenisistka popełniała proste błędy. W drugim secie tylko przez chwilę można było mieć nadzieję, że Świątek będzie mieć jakiekolwiek szanse na odrobienie strat. Jej rywalka jednak nie pękła i wygrała aż 6:2.