NFL

Iga Świątek jak maszyna! Nie dała rywalce szans [SKRÓT MECZU]

Published

on

Co to był za mecz! Iga Świątek pewnie wygrała z Camilą Giorgi 6:1, 6:1 i awansowała do trzeciej rundy turnieju w Miami, w której zagra z Lindą Noskovą. Polka zaprezentowała się kapitalnie w każdym aspekcie gry, a pierwszy set zakończyła kapitalnym uderzeniem. Skrót tego meczu po prostu trzeba zobaczyć.

Iga ŚwiątekIga Świątek (Foto: Robert Prange / Getty Images / Canal+)
Więcej informacji znajdziesz w Przeglądzie Sportowym Onet
Iga Świątek wróciła na korty w Miami po dwóch latach i udowodniła, że czuje się tu wyśmienicie. Spotkanie nie mogło się rozpocząć lepiej dla Polki. Błyskawicznie przełamała rywalkę, wygrywała niemal każdą kluczową piłkę i po 17 minutach prowadziła już 3:0.