Published

on

SEARCH
ukdiscoverer
CELEBRITIESNaturalizowana Rosjanka gorzko o Idze Świątek po porażce. “Nie może opanować emocji. Znów zagubiła się mentalnie”Published 24 hours ago on July 7, 2024By Michael joy

SEARCH
UKwow24
UKwow24
CELEBRITYNaturalizowana Rosjanka gorzko o Idze Świątek po porażce. “Nie może opanować emocji. Znów zagubiła się mentalnie”Published 6 hours ago on July 7, 2024By Anita kelce

SHARETWEET
Świątek zakończyła zmagania w tegorocznym Wimbledonie na tej samej rundzie co dwa lata temu – trzeciej. Wtedy zwycięską passę raszynianki przerwała Alize Cornet, a w sobotę zrobiła to Julia Putincewa. 29-latka reprezentująca Kazachstan, ale urodzona w Moskwie wygrała w trzech setach. Dla beIN Sports mecz przeanalizowała Francuzka pochodzenia rosyjskiego Tatiana Gołowin. – Nawet jeśli Świątek wygrała pierwszego seta, czuło się, że jest bardzo spięta. Putincewa zdołała sprawić, że zwątpiła – powiedziała była dwunasta rakieta świata.Iga Świątek na Wimbledonie 2023/Sebastien Bozon / AFP/East NewsReklamaTo już koniec Wimbledonu 2024 dla Igi Świątek, która w sobotę w trzeciej rundzie przegrała z Julią Putincewą 6:3, 1:6, 2:6. Tym samym jej najlepszym wynikiem w The Championships w karierze seniorskiej pozostanie zeszłoroczny ćwierćfinał przegrany z Eliną Switoliną. W 2022 r. w Londynie również odpadła po trzecim spotkaniu, kiedy to Alize Cornet przerwała jej 37-meczową passę zwycięstw. Trzy lata temu doszła do czwartej rundy, a pięć lat temu odpadła już w