Connect with us

NFL

Głowa do góry Iga 🥰🌹🌹🌹🌹🌹 Dramat Świątek na Wimbledonie. Od 6:3 do sromotnej porażki

Published

on

W ostatnim meczu na Wimbledonie, Iga Świątek doświadczyła dramatycznego zwrotu akcji, który zakończył się sromotną porażką. Po obiecującym początku, gdzie wygrała pierwszego seta 6:3, polska tenisistka nie zdołała utrzymać przewagi i przegrała mecz, co było wielkim rozczarowaniem dla jej fanów i samej zawodniczki.

Początek meczu zapowiadał się obiecująco dla Świątek. Zdominowała pierwszego seta, wygrywając 6:3 i pokazując swoją zwyczajową siłę i precyzję. Jednakże, w kolejnych setach, Julia Putincewa zaczęła stopniowo przejmować inicjatywę. W drugim secie Putincewa zmusiła Świątek do błędów, co ostatecznie doprowadziło do przegranej 3:6. Decydujący trzeci set okazał się najtrudniejszy, gdzie Putincewa zdominowała grę, wygrywając 6:0 i ostatecznie przypieczętowując swoje zwycięstwo.